Často kladené otázky

Aký je minimálny odber oblečenia a iných produktov pri zákazkovej výrobe?
Pri každom produkte je to individuálne, niektoré je možno vyrobiť od 1 kusu, niektoré od 50 kusov, pre oblečenie platí vo väčšine prípadov minimálny odber 10 kusov.

Aká je dodacia doba oblečenia a iných produktov?
Záleží od obdobia, v ktorom príde objednávka a samozrejme množstva. V niektorých prípadoch to môže byť týždeň, inokedy mesiac. Obvykle však expedujeme objednávky do 15 pracovných dní. Ak potrebujete urýchliť dodaciu dobu, kontaktujte nás a zistíte, či je možné v danej chvíli výrobu urýchliť, predíde sa tak komplikáciám.

V akom formáte máme dodať dizajny?
Logá a ďalšie podklady pre prípravu grafiky musia byť v krivkách (vektoroch), vo formátoch .EPS, .CDR, .AI., alebo .PDF. Farby musia byť uvedené vo farebnom modeli CMYK.

Čo ak nemám pripravenú grafiku?
Za symbolický poplatok môžete použiť služby grafika, s ktorým spolupracujeme.

Prečo nemáte cenník pri zákazkovej výrobe oblečenia a iných produktov?
Cena produktu sa odvíja od rôznych faktorov (počet, grafika, model, rozmer, farby atď.), preto je viacmenej nemožné vopred odpovedať na otázku “Nemáme grafiku, ale koľko by stálo 50 tričiek?“
Pri niektorých produktoch, najmä zo sekcie suveníry, je možné poslať aj cenník.

Môžem platiť na dobierku?
Na dobierku je možné platiť až po nejakom čase, kedy ide o dlhodobú spoluprácu. V ostatných prípadoch je potrebné uhradiť faktúru resp. zálohovú faktúru vopred.

Môžem vrátiť objednávku zo zákazkovej výroby?
Každý produkt, ktorý si zákazník sám navrhne a vytvorí, je vyrobený jednoznačne na mieru pre zákazníka a tým pádom je to unikát. Tento špeciálne vytvorený produkt nemôžeme jednoducho predať inému zákazníkovi. Keďže produkty, na ktorých je vlastný text, motív alebo fotka zákazníka, nie je možné vrátiť, prosíme našich zákazníkov, aby si pred objednaním dobre zvážili veľkosť, strih, farbu atď. Pred každým spustením výrobného procesu ide celá objednávka na schválenie, po jej schválení z vašej strany už nie je možnosť objednávku zrušiť alebo vrátiť. Vrátiť objednávku môžete samozrejme iba v prípade, že by vám bola doručená nekompletná alebo poškodená objednávka.