Vitajte na oficiálnej webovej stránke UM Wear.

Už v závere roka 2016 sme sa pohrávali v redakcii portálu Ultras-Magazine.com s myšlienkou vytvoriť vlastnú značku oblečenia, no a keďže prostriedky či už finančné alebo pracovné na výrobu oblečenia či suvenírov sme mali, veľmi rýchlo zrodil svetlo sveta projekt UM Wear.

V UM Wear máte možnosť nielen zakúpiť si oblečenie či suveníry s fanúšikovskou tematikou, prichádzame i s možnosťou zákazkovej výroby, čo v praxi znamená, že si môžete u nás pre seba a svoju partiu, firmu či svoj klub nechať vyrobiť produkty s vlastnou značkou, či už oblečenie alebo rôzne reklamné suveníry.

Náš tím je profesionálne vyškolený na túto prácu, preto sa môžete spoliehať na precízny, starostlivý a zároveň priateľsky prístup.

Medzi spokojných zákazníkov môžeme pokojne zaradiť fanúšikov aj takých veľkoklubov akými sú Real Madrid, Juventus Turín, Girondins Bordeaux či Olympique Lyon.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našej mailovej adrese info@umwear.com alebo na niektorej z našich sociálnych sietí.

S pozdravom
tím UM Wear