Peter Wojatschek a jeho úspech v Sacramente!

Chcel si splniť sen, dostať sa medzi najlepších z najlepších, rozhodol sa teda, že v októbri pôjde do USA na preteky, kde sa ukáže, či jeho doterajšia drina prinesie vytúžené ovocie.

Reč je o Petrovi Wojatschekovi, ktorý sa v októbri ako prvý Slovák v histórii ocitol na Majstrovstvách sveta vo Firefighter Combat Challenge, kde okrem iného prišiel bojovať aj o členstvo v elitnej skupine LION´S DEN.

Všetci priatelia i my v UM Wear sme v jeho úspech verili a ten nakoniec aj prišiel, Peter Wojatschek sa stal prvým Slovákom v LION´S DEN a svojím časom sa kvalifikoval aj Majstrovstvá sveta, v ktorých obsadil 53. miesto z 200 protivníkov.

Táto informácia nás v UM Wear potešila a aj touto formou Petrovi ešte raz gratulujeme a ďakujeme za ukážkovú reprezentáciu našej krajiny.

A prečo spomíname tento príbeh na našom webe?

Peter totiž pred odchodom do Ameriky potreboval vyrobiť zopár tričiek a na základe recenzií jeho kamarátov, ktorí si u nás vyrábali vlajku, sa rozhodol osloviť práve nás. Dokonca sme sa aj osobne stretli a mohli sme mu popriať veľa šťastia aj osobne. Sme radi, že aj takouto maličkosťou sme podporili teraz už člena najlepších z najlepších a prajeme jemu aj ostatným športovcom veľa ďalších podobných úspechov.

 

 

 

 

 

Ľudia historicky prvý Slovák v klube lions den ( najlepší z najlepších ). Brutálne ale že brutálne Vám všetkým ďakujem. Takúto podporu som nečakal ani v tom najlepšom sne. Ste všetci úžasní. Ešte teraz tomu nedokážem uveriť. Obrovské ďakujem patrí Ľuďom čo ma na tejto ceste podporovaliFalck n.o. FIREcontrol ACTIV – SHOP, výživa pre zdravie a fitness Jakub Kollár Mišo Mišeno T DIFFERENT ATHLETICS TRNAVA Obec Trstín TFA Team of Slovakia Kompava. sk UM Wear Soulmates.company

Uverejnil používateľ Peter Wojatschek Štvrtok 25. októbra 2018

Foto: Peter Wojatschek, TFA Team of Slovakia 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.