Predobjednávky 06/2018: Kosovo je Srbija

Je to už nejaký ten piatok, čo pre vás vyrábame rôzne produkty, medzi ktorými nechýbajú ani vlajky. Vďaka nadštandardnej kvalite ste si naše vlajky skutočne obľúbili, o čom svedčí aj fakt, že okrem zahraničných táborov môžeme vlajky z našej dielne vidieť aj na tribúnach pätnástich mužstiev od prvej až po tretiu futbalovú ligu.

Nechýbajú ani tradično-netradičné vlajky ako sú napríklad tie na podporu Srbska v boji o Kosovo a práve tie sme sa rozhodli “hodiť“ do prvej série programu, ktorý sme pomenovali Predobjednávky.
Vyrábame totiž tieto vlajky takmer neustále a padol skvelý návrh od jedného zákazníka, nech vyrábame tieto produkty pravidelne a verejne formou predobjednávok, nám to ušetrí čas a prácu, zákazníkovi to pre zmenu ušetrí niekoľko eur a že ide o nezanedbateľnú čiastku, sa môžete presvedčiť už pri tejto prvej sérii, kedy vlajky s rozmerom 1x1m môžu poputovať k vám iba za neuveriteľných 25€!

Postup je jednoduchý, od začiatku júna do jeho konca (tj. sobota 30. júna) sa prijímajú objednávky (správy na náš facebook alebo mail) a v úvode nasledujúceho mesiaca (júl) vyrobíme produkty a rozpošleme zákazníkom.

Už teraz je záujem veľký a pravdepodobne budeme v týchto Predobjednávkach pokračovať, môžeme pridať nové produkty, nové dizajny, jednoducho sa s tým trošku vyhrať, nech si vyberie každý niečo a za pár drobných.

Veríme, že aj touto formou sa ešte viac utužia vzťahy na trase UM – fanúšikovia, keďže nie je všetko iba o peniazoch a za prejavenú dôveru si zaslúžite aj nejaké tie výhody, pretože iba vďaka vám UM funguje.

Všetkým prajem príjemný deň,

s pozdravom
Andrej (UM)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.